پرش لینک ها

جذب 7 طرح در حوزه مواد پیشرفته

شرکت شتابدهنده آینده پژوه هم افزار، در طی مدتی ۴ ماهه توانسته است ۱۴ قرارداد مهم تجاری با دیگر شرکت ها امضا نماید. شتابدهنده هم افزا در زمینه هایی نظیر لیزر، مواد پیشرفته و ساخت، ستاد فوتونیک، مواد زیشتی، مواد هوشمند و فناوری های جالب و نوین سرمایه گذاری می کند. از جمله قراردادهای امضا شده می توان به ساخت لامپ UV بی خطر اشاره کرد که دومین مدل در جهان است. درب دیوار رو ریلی، دستگاه برش تنه درخت و مواد نانوفناوری برای افزایش ماندگاری محصولات از دیگر نمونه های قراردادهای امضا شده در شرکت هم افزا می باشند. ما از طرح های نوین و جدید و جسورانه ی شما، به شدت استقبال می کنیم. افراد زیادی هستند که می خواهند طرح خود را آزمایش کرده یا از مفید بودن آن مطلع شوند. ما در این جا چنین کاری را برای آنان انجام می دهیم. چنان که قبلا نیز صورت دادیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، به روی لینک مربوطه کلیک کنید. در شتابدهنده هم افزا منتظر شما عزیزان هستیم.

چگونه می توانم بودجه خود را کنترل کنم؟

Hustle and Cashflow وبلاگی است که هدف آن آموزش افراد هزاره در زمینه امور مالی شخصی است. چیزی که اجازه می دهد تا با سایر وبلاگ های مالی شخصی متفاوت باشد، این است که چگونه ما با استفاده از طنز و زبان قابل اتکا با افراد هزاره ارتباط مالی و پول شخصی را انتخاب کردیم و در عین حال اطلاعات باکیفیتی درباره نحوه برخورد با پول و به اشتراک گذاشتن داستان های جوانانی که بر مشکلات مالی خود غلبه می کنند ارائه می دهیم.
PHILIP REYES

ارتباطات و مهارت های خود را بهبود بخشید

Hustle and Cash وبلاگی است که هدف آن آموزش افراد هزاره در زمینه امور مالی شخصی است. چیزی که اجازه می‌دهد با سایر وبلاگ‌های مالی شخصی متفاوت باشد، این است که چگونه تصمیم گرفتیم با استفاده از طنز و زبانی مرتبط، با استفاده از طنز و زبان مرتبط با افراد هزاره در ارتباط با امور مالی و پول شخصی و در حین اطلاعات باکیفیت ارتباط برقرار کنیم. نحوه برخورد با پول و به اشتراک گذاشتن داستان جوانان غلبه بر مشکلات مالی خود اغلب به فرهنگ پاپ و جدیدترین جوک های اینترنتی اشاره می کند و به خوانندگان ما امکان می دهد مکانی برای یادگیری و ایجاد حس اجتماعی داشته باشند.
  • خودتان را راحت کنید.
  • محیط کاری خود را مدیریت کنید و میز خود را سازماندهی کنید.
  • تعادل کار/زندگی را تنظیم کنید.
  • با همکاران خود در تماس باشید.

چگونه می توانم بودجه خود را کنترل کنم؟

Hustle and Cashflow وبلاگی است که هدف آن آموزش افراد هزاره در زمینه امور مالی شخصی است. چیزی که اجازه می دهد تا با سایر وبلاگ های مالی شخصی متفاوت باشد، این است که چگونه تصمیم گرفتیم که با استفاده از طنز و زبانی مرتبط، با ارائه اطلاعات باکیفیت درباره امور مالی و پول به افراد هزاره ارتباط برقرار کنیم. نحوه برخورد با پول و به اشتراک گذاشتن داستان های جوانانی که بر مشکلات مالی خود غلبه می کنند اغلب به فرهنگ پاپ و جدیدترین جوک های اینترنتی اشاره می کند و به خوانندگان ما امکان می دهد مکانی برای یادگیری و ایجاد حس اجتماعی داشته باشند.

پیام بگذارید

مشاهده
بکشید